10 Mart 2010 Çarşamba

KISA BİR MOLA...


Eveet mola zamanı geldi.Sizlerden biraz ayrı kalacağım.Cuma günü Konyaya gidiyoruz Allah nasip ederse.Dönünce yepyeni kayıtlarla sizlerle olacağım inşaallah.Sevgiler.

9 Mart 2010 Salı

SİYAH BROŞ


Post sayım 100 ü aşmış oysa blog camiasına girdiğim gün daha dün gibi...Daha nice güzel postlar yazarım inşaallah.Keçe broşlarıma bir yenisini daha ekledim.Ortasına fermuardan çiçek yaptım diğerlerinden farklı oldu umarım beğenirsiniz.Sevgiler.

8 Mart 2010 Pazartesi

YENİ ÇANTA DİKTİM


Yine bir dıy daha...Küçülen bir kot pantolon düzgün bir şekilde kesilir ve çantaya dönüşür:)Ortasındaki aksesuardan bu postumda bahsetmiştim kot siyaha yakın bir renk olunca bu gri aksesuar çok güzel açtı çantayı.İçinede astar olarak keçe geçirip diktim.Daha dik durdu.Güzel günlerde kullanayım değil mi?Sevgiler.

KADINLAR GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN.

4 Mart 2010 Perşembe

ŞU KOMBİNLERİN GÜZELLİĞİNE BAKARMISINIZ?


Bu siteden alıntıdır

3 Mart 2010 Çarşamba

AKSESUAR YAPIMI


Broş tarzında aksesuar yapmak çok hoşuma gidiyor bu da onlardan biri.Bu tarz aksesuarlar çok amaçlı kullanılabiliyor.Yakanıza,çantanıza,eşarbınızın kenarına bile takabilirsiniz...

2 Mart 2010 Salı

ÇANTA DİKTİM


Evet sonunda bende çanta dikebildim.Eski bir keten gömleğim vardı onu kestim ve içine aynı ölçüde keçeyi yerleştirip yarı elde yarı makinede diktim.Biraz keçe biraz normal kumaş kullandım.Bunları şerit halinde kesip tek tek diktim.Biraz acemi işi oldu.Daha kulp kısmı yapılacak.Bizim yaramazın uyku saatleri gitgide azalıyor uyanık oldugu zamanlarda hep ilgi istiyor.Bu yuzden bana cok az vakit kalıyor.Bakalım artık Rabbim sağlık versin.(Not:http://www.dantelorgum.com/ sitesi sana sesleniyorum başkalarının hazır kayıtlarını yayınlamayı bırak artık, otur biraz emek harca bizde senin kayıtlarını okuyalım)